ANT1204LL08R0870A
DigiKeys produktnummer
311-1526-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1526-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1526-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204LL08R0870A
Beskrivelse
RF ANT 870MHZ CHIP SOLDER SMD
Detaljert beskrivelse
870MHz Chip RF-antenner 853MHz – 887MHz 1,51dBi Loddetinn Overflatemontering
Kategori
Antal ringer
1
Produsent
Pulse Electronics
VSWR
1,92
Serie
Returdemping
-10dB
Forsterker
1,51dBi
Effekt - maks
1 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Frekvens (midten/bånd)
870MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensområde
853MHz – 887MHz
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)