ANT1204LL08R0870A | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ANT1204LL08R0870A |
Beskrivelse | RF ANT 870MHZ CHIP SOLDER SMD |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 870MHz Chip RF-antenner 853MHz – 887MHz 1,51dBi Loddetinn Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
Kategori | Antal ringer 1 |
Produsent Pulse Electronics | VSWR 1,92 |
Serie | Returdemping -10dB |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Forsterker 1,51dBi |
Delestatus Aktiv | Effekt - maks 1 W |
Frekvensgruppe UHF (300MHz – 1GHz) | Terminaler Loddetinn |
Frekvens (midten/bånd) 870MHz | Monteringstype Overflatemontering |
Frekvensområde 853MHz – 887MHz | Høyde (maks) 0,063" (1,60mm) |