ANT1204LL05R0915A
DigiKeys produktnummer
311-1525-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1525-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1525-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204LL05R0915A
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Detaljert beskrivelse
915MHz ZigBee™ Chip RF-antenner 905MHz – 925MHz 3,32dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT1204LL05R0915A Modeller
Kategori
Antal ringer
1
Produsent
Pulse Electronics
VSWR
2
Serie
Returdemping
-13,35dB
Forsterker
3,32dBi
Effekt - maks
1 W
RF-familie/standard
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Frekvens (midten/bånd)
915MHz
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Frekvensområde
905MHz – 925MHz