ANT1204LL05R0915A | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ANT1204LL05R0915A |
Beskrivelse | RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 915MHz ZigBee™ Chip RF-antenner 905MHz – 925MHz 3,32dBi Loddetinn Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ANT1204LL05R0915A Modeller |
Kategori | Antal ringer 1 |
Produsent Pulse Electronics | VSWR 2 |
Serie | Returdemping -13,35dB |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Forsterker 3,32dBi |
Delestatus Aktiv | Effekt - maks 1 W |
RF-familie/standard 802,15,4 | Terminaler Loddetinn |
Frekvensgruppe UHF (300MHz – 1GHz) | Monteringstype Overflatemontering |
Frekvens (midten/bånd) 915MHz | Høyde (maks) 0,063" (1,60mm) |
Frekvensområde 905MHz – 925MHz | Bruksområder ZigBee™ |