ANT1204LL00R0918A
DigiKeys produktnummer
311-1524-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1524-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1524-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204LL00R0918A
Beskrivelse
RF ANT 900MHZ/1.8GHZ CHIP SLD
Detaljert beskrivelse
900MHz, 1,8GHz Chip RF-antenner 890MHz – 910MHz, 1,79GHz – 1,81GHz -1,6dBi, 1,08dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT1204LL00R0918A Modeller
Kategori
Antal ringer
2
Produsent
Pulse Electronics
VSWR
3
Serie
Returdemping
-10dB
Forsterker
-1,6dBi, 1,08dBi
Effekt - maks
2 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (1GHz – 2GHz)
Frekvens (midten/bånd)
900MHz, 1,8GHz
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensområde
890MHz – 910MHz, 1,79GHz – 1,81GHz
Høyde (maks)
0,047" (1,20mm)