ANT1204F005R0915A
DigiKeys produktnummer
311-4608-2-ND - Tape og spole (TR)
311-4608-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-4608-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204F005R0915A
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Detaljert beskrivelse
915MHz Generell bruk Chip RF-antenner 1,59dBi Loddetinn Overflatemontering
Kategori
Returdemping
10dB
Forsterker
1,59dBi
Serie
Effekt - maks
1 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Frekvens (midten/bånd)
915MHz