QTD20.241
DigiKeys produktnummer
1736-1117-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
QTD20.241
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 20A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
QTD20.241 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
20A
Produsent
PULS, LP
Effekt (watt)
480W
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
95%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Inngangstype
DC
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 2,56" B x 4,88" H (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
EAC, UL
DC-spenning - inngang (min)
480V
Standardnummer
508
DC-spenning - inngang (maks)
840V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V