POW-1644L-LWC50-B-R
DigiKeys produktnummer
668-1210-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
POW-1644L-LWC50-B-R
Beskrivelse
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Hz ~ 16 kHz Analog Mikrofoner Elektr. kondensator 2 V ~ 10 V Urettet (-44dB ±3dB) Trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
POW-1644L-LWC50-B-R Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans
2.2 kOhms
Produsent
PUI Audio, Inc.
Nominell spenning
2 V
Serie
Spenningsområde
2 V ~ 10 V
Emballasje
Bulk
Strøm - forsyning
500 µA
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Type
Elektr. kondensator
Klassifiseringer
IP57 - støvbeskyttet, Vanntett
Utgangstype
Analog
Terminaler
Trådtilkoblinger
Retning
Urettet
Størrelse/dimensjon
0,236" dia (6,00mm)
Frekvensområde
50 Hz ~ 16 kHz
Høyde (maks)
0,071" (1,80mm)