POM-3535L-3-LW100-R
DigiKeys produktnummer
668-1496-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
POM-3535L-3-LW100-R
Beskrivelse
MIC COND ANLG OMNI -35DB 0.236"D
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Hz ~ 16 kHz Analog Mikrofoner Elektr. kondensator 2 V ~ 10 V Urettet (-35dB ±4dB) Trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
POM-3535L-3-LW100-R Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
S/N-forhold
68dB
Produsent
PUI Audio, Inc.
Impedans
2.2 kOhms
Serie
Nominell spenning
2 V
Emballasje
Bulk
Spenningsområde
2 V ~ 10 V
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning
500 µA
Type
Elektr. kondensator
Portplassering
Topp
Utgangstype
Analog
Terminaler
Trådtilkoblinger
Retning
Urettet
Størrelse/dimensjon
0,236" dia (6,00mm)
Frekvensområde
50 Hz ~ 16 kHz
Høyde (maks)
0,157" (4,00mm)