AS01808MS-SC18-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-1618-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01808MS-SC18-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 88DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Mottaker Høyttalere 500 mW 500 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
EDA-/CAD-modeller
AS01808MS-SC18-WP-R Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Følsomhet
Effekt - nominell
500 mW
Serie
Effekt - maks
1 W
Materiale - kjegle
Polyimid (PI)
Type
Mottaker
Frekvensområde
500 Hz ~ 20 kHz
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Frekvens - selvresonant
850Hz
Terminaler
Fjærtype
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Effektivitet - dBA
88
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)