AS01808AO-SC18-WP-R
DigiKeys produktnummer
AS01808AO-SC18-WP-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01808AO-SC18-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 94DB
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk Høyttalere 1 W 420 Hz ~ 14 kHz Topp Rektangulær
EDA-/CAD-modeller
AS01808AO-SC18-WP-R Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektivitet - type
Lydtrykknivå (SPL)
Effekt - nominell
1 W
Serie
Effekt - maks
1.2 W
Materiale - kjegle
Polyester, Polyetylentereftalat (PET)
Type
Generell bruk
Frekvensområde
420 Hz ~ 14 kHz
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP65 - støvtett, vannbestandig
Frekvens - selvresonant
420Hz
Terminaler
Fjærtype
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Effektivitet - testing
1W/100mm
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)