AS01508MS-SP15-WP-R er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
PUI Audio, Inc.
På lager: 200
Datablad
8 Ohms Mottaker Høyttalere 700 mW 500 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
AS01508MS-SP15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP15-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-1615-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01508MS-SP15-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
AS01508MS-SP15-WP-R Modeller
Effekt - nominell
700 mW
Serie
Effekt - maks
1 W
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Frekvensområde
500 Hz ~ 20 kHz
Frekvens - selvresonant
500Hz
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedans
8 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)