AS01508MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP11-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-1613-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01508MS-SP11-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Mottaker Høyttalere 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
EDA-/CAD-modeller
AS01508MS-SP11-WP-R Modeller
Effekt - nominell
700 mW
Serie
Effekt - maks
1 W
Delestatus
Aktiv
Frekvensområde
600 Hz ~ 20 kHz
Frekvens - selvresonant
600Hz
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedans
8 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)