AS01506MS-SP15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP15-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-1611-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01506MS-SP15-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 Ohms Mottaker Høyttalere 1 W 650 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AS01506MS-SP15-WP-R Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Følsomhet
Produsent
PUI Audio, Inc.
Effekt - nominell
1 W
Serie
Effekt - maks
1.2 W
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Rektangulær
Teknologi
Magnetisk
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Type
Mottaker
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Frekvensområde
650 Hz ~ 20 kHz
Terminaler
Loddeplater
Frekvens - selvresonant
650Hz
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedans
6 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,098" (2,50mm)