AR027300MR-R
DigiKeys produktnummer
668-AR027300MR-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AR027300MR-R
Beskrivelse
SPEAKER 300OHM 10MW TOP PT 110DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
300 Ohms Mottaker Høyttalere 10 mW 100 Hz ~ 10 kHz Topp Rund
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AR027300MR-R Modeller
Kategori
Effekt - nominell
10 mW
Produsent
PUI Audio, Inc.
Effekt - maks
30 mW
Serie
Portplassering
Topp
Emballasje
Brett
Form
Rund
Delestatus
Aktiv
Materiale - kjegle
Polyester, Polyetylentereftalat (PET)
Teknologi
Magnetisk
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Type
Mottaker
Terminaler
Loddeplater
Frekvensområde
100 Hz ~ 10 kHz
Størrelse/dimensjon
1,126" dia (28,60mm)
Frekvens - selvresonant
650Hz
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Impedans
300 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Effektivitet - dBA
110
Forvregningsklassifisering
5% maks
Effektivitet - testing
1mW/10mm