AR01532MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01532MS-SC15-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-1620-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AR01532MS-SC15-WP-R
Beskrivelse
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 108DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32 Ohms Mottaker Høyttalere 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Topp Rektangulær
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AR01532MS-SC15-WP-R Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Følsomhet
Produsent
PUI Audio, Inc.
Effekt - nominell
20 mW
Serie
Effekt - maks
30 mW
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Rektangulær
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Polyimid (PI)
Type
Mottaker
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
300 Hz ~ 7 kHz
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Frekvens - selvresonant
400Hz
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,236" B (15,00mm x 6,00mm)
Impedans
32 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)