AI-4228-P-SP120-R
DigiKeys produktnummer
668-1281-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AI-4228-P-SP120-R
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 110V 42.5MM PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 110 V 20mA 2,8kHz 92dB ved 110V, 10cm Panelmontering Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
EDA-/CAD-modeller
AI-4228-P-SP120-R Modeller
Kategori
Driftsmodus
Puls, Sakte
Produsent
PUI Audio, Inc.
Varighet
1 PPS
Serie
Lydtrykknivå (SPL)
92dB ved 110V, 10cm
Strøm - forsyning
20mA
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Inngangstype
AC, DC
Nominell spenning
110 V
Spenningsområde
30 – 120V
Terminaler
Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
Frekvens
2,8kHz
Størrelse/dimensjon
1,673" dia (42,50mm)
Teknologi
Piezo
Høyde - sittende (maks)
1,299" (33,00mm)