AI-4228-P-FP250-R
AI-4228-P-FP250-R
AI-4228-P-FP250-R
DigiKeys produktnummer
668-1483-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AI-4228-P-FP250-R
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 220V 42.5MM PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 220 V 18mA 2,8kHz 94dB ved 220V, 10cm Panelmontering Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
EDA-/CAD-modeller
AI-4228-P-FP250-R Modeller
Kategori
Driftsmodus
Puls, Rask
Produsent
PUI Audio, Inc.
Varighet
3 PPS
Serie
Lydtrykknivå (SPL)
94dB ved 220V, 10cm
Strøm - forsyning
18mA
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Inngangstype
AC, DC
Nominell spenning
220 V
Spenningsområde
60 – 250V
Terminaler
Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
Frekvens
2,8kHz
Størrelse/dimensjon
1,673" dia (42,50mm)
Teknologi
Piezo
Høyde - sittende (maks)
1,673" (42,50mm)