AI-4228-P-C48-R
DigiKeys produktnummer
668-1040-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AI-4228-P-C48-R
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 12 V 3mA 2,8kHz 86dB ved 12V, 10cm Panelmontering Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
EDA-/CAD-modeller
AI-4228-P-C48-R Modeller
Kategori
Driftsmodus
Enkelttone
Lydtrykknivå (SPL)
86dB ved 12V, 10cm
Serie
Strøm - forsyning
3mA
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Inngangstype
DC
Nominell spenning
12 V
Terminaler
Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
Spenningsområde
10 – 48V
Størrelse/dimensjon
1,673" dia (42,50mm)
Frekvens
2,8kHz
Høyde - sittende (maks)
1,299" (33,00mm)