AI-4228-P-C18-R
AI-4228-P-C18-R
AI-4228-P-C18-R
DigiKeys produktnummer
668-1036-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AI-4228-P-C18-R
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 12 V 16mA 2,9kHz 108dB ved 12V, 10cm Panelmontering Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AI-4228-P-C18-R Modeller
Kategori
Driftsmodus
Enkelttone
Produsent
PUI Audio, Inc.
Lydtrykknivå (SPL)
108dB ved 12V, 10cm
Serie
Strøm - forsyning
16mA
Emballasje
Bulk
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Drivkretser
Indikator, Internt drevet
Godkjenningsbyrå
cUL, UL
Inngangstype
DC
Monteringstype
Panelmontering
Nominell spenning
12 V
Terminaler
Skrueterminal, Hurtigkoblingsflik - 0,256" (6,50mm)
Spenningsområde
7 – 18V
Størrelse/dimensjon
1,673" dia (42,50mm)
Frekvens
2,9kHz
Høyde - sittende (maks)
1,299" (33,00mm)