42M048C2B-R21
DigiKeys produktnummer
403-1028-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
42M048C2B-R21
Beskrivelse
STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 12V
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Topolet Stegmotorer Permanent magnet tannhjulmotor Rammestørrelse 480.0 trinn 550 mA 12VDC
Kategori
Størrelse/dimensjon
Rund - 1,650" dia (42,00mm)
Produsent
Diameter - aksel
0,093" (2,36mm)
Serie
Lengde - aksel og lager
0,469" (11,92mm)
Emballasje
Bulk
Monteringshullavstand
1,880" (47,63mm)
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Type
Permanent magnet tannhjulmotor
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Spoletype
Topolet
Spolemotstand
9.1 Ohms
Nominell spenning
12VDC
Funksjoner
Rund aksel
Nominell strøm (AMP)
550 mA