20M020D1B
DigiKeys produktnummer
403-1002-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
20M020D1B
Beskrivelse
STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Topolet Stegmotorer Permanent magnet Rammestørrelse 20.0 trinn 250 mA 5VDC
Kategori
Dreiemoment - holde (oz-in/mNm)
1,55 / 10,95
Produsent
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,807" dia (20,50mm)
Serie
Diameter - aksel
0,059" (1,50mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - aksel og lager
0,335" (8,50mm)
Delestatus
Aktiv
Monteringshullavstand
0,984" (25,00mm)
Type
Permanent magnet
Termineringsstil
Trådtilkoblinger
Spoletype
Topolet
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Nominell spenning
5VDC
Spolemotstand
20 Ohms
Nominell strøm (AMP)
250 mA
Funksjoner
Rund aksel
Trinn per omdreining
20.0
Ankersvingmasse
0,41gcm²
Trinnvinkel
18°
Vekt
0,052 lb (23,59 g)
Nøyaktighet
±12%