EM1166-24-3#
DigiKeys produktnummer
501-2512-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EM1166-24-3#
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24,0" (609,60mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Alligatorklemme, Isolert Patch-ledning 30VAC
Kategori
Kabellengde
24,0" (609,60mm)
Innhold
1 ledning, oransje
Trådtykkelse
18 AWG
Nominell spenning
30VAC
Nominell strøm (AMP)
5A
1. kontakt
Bananplugg, Enkel, Kan stables
Baseproduktnummer
Ytterligere resurser
På lager: 6
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Dette produktet er ikke lenger produsert og vil ikke lenger være lagervare etter at lageret er tømt.
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 95,33000kr 95,33
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 566
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 617
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 19
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 0
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"