EM1166-144-0# er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Pomona Electronics
På lager: 1
Datablad
Who is Pomona Electronics?
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
EM1166-144-0#
DigiKeys produktnummer
501-2537-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EM1166-144-0#
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GATOR 144"
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
144,0" (3657,60mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Alligatorklemme, Isolert Patch-ledning 30VAC
Kategori
2. kontakt
Alligatorklemme, Isolert
Produsent
Pomona Electronics
Kabellengde
144,0" (3657,60mm)
Serie
Type
Patch-ledning
Emballasje
Bulk
Innhold
1 ledning, svart
Delestatus
Utdatert
Materiale - isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Stablingsmetode
Kan stables i hverandre, Foran og vertikal
Trådtykkelse
18 AWG
Konfigurasjon
Banan til alligator
Nominell spenning
30VAC
1. kontakt
Bananplugg, Enkel, Kan stables
Nominell strøm (AMP)
5A
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Erstatninger (1)
DelenummerProdusent Antall tilgjengeligDigiKeys produktnummer Enhetspris Type erstatning
EM1166-96-0#Pomona Electronics1501-2522-NDkr 98,14000Similar
Utfaset
Dette produktet er ikke lenger produsert. Vis Erstatninger.
Alternativ farge
TEST LEAD BANANA TO GATOR 144"
På lager: 0
Enhetspris:
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
På lager: 303
TEST LEAD BANANA TO GATOR 24"
På lager: 566
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
På lager: 202
TEST LEAD BANANA TO GATOR 48"
På lager: 501
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"