LWB60-48S24
DigiKeys produktnummer
W269-ND
Produsentens produktnummer
LWB60-48S24
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 60W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 2,5A 18V - 75V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
60 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.6 kV
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Effektivitet
91%
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Strøm - utgang (maks)
2,5A