LWB60-24S33
DigiKeys produktnummer
W265-ND
Produsent
Polytron
Produsentens produktnummer
LWB60-24S33
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 40W
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 12A 9V - 36V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
40 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.6 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, OVP, SCP
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
90%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
12A