PSC15A-075-R
DigiKeys produktnummer
993-PSC15A-075-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PSC15A-075-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
7,5V 15 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
100mW (maks)
Produsent
Phihong USA
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Region-bruk
Nord-Amerika
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 10,0mm
Skjema
Veggmontering (klasse II)
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangstype
Fast blad
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,81" L x 1,97" B x 1,23" H (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Utgangsspenning
7,5V
Godkjenningsbyrå
cULus
Strøm - utgang (maks)
2A
Vekt
0,32 lb (145,15 g)
Effekt (watt)
15 W