MQ10A-050BW-H
DigiKeys produktnummer
993-MQ10A-050BW-H-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MQ10A-050BW-H
Beskrivelse
PWR SUPPLY WALL/DESK
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5V 10 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
Kategori
Effekt (watt)
10 W
Produsent
Phihong USA
Bruksområder
Medisinteknikk
Emballasje
Bulk
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 45°C
Region-bruk
Nord-Amerika
Utgangskontakt
USB A-stikkontakt
Skjema
Veggmontering (klasse II)
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Inngangstype
Fast blad
Størrelse/dimensjon
1,85" L x 1,50" B x 0,88" H (47,0mm x 38,0mm x 22,3mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
cURus
Utgangsspenning
5V
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
2A