AA36U-240B-R
DigiKeys produktnummer
993-AA36U-240B-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AA36U-240B-R
Beskrivelse
36W 24V DESKTOP ADAPTER WITH C14
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24V 36 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
75mW
Produsent
Phihong USA
Polarisering
Positiv i midten
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 65°C
Region-bruk
Internasjonal
Utgangskontakt
Rundstiftplugg, 2,1mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 10,0mm
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,06" L x 1,93" B x 1,32" H (103,0mm x 49,0mm x 33,5mm)
Utgangsspenning
24V
Godkjenningsbyrå
CE, FCC, UKCA, UL
Strøm - utgang (maks)
1,5A
Standardnummer
Effekt (watt)
36 W