E2144CS021
DigiKeys produktnummer
E2144CS021-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
E2144CS021
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 1.44"
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjemmoduler – LCD grafisk Reflekterende Svart TFT - elektronisk papirdisplay (EPD) SPI 1,44" (36,57mm) 128 x 96
Kategori
Bakgrunnsbelysning
Uten bakgrunnsbelysning
Produsent
Pervasive Displays
Punktpiksler
128 x 96
Emballasje
Boks
Grensesnitt
SPI
Delestatus
Utdatert
Grafikkfarge
Svart
Skjermtype
TFT - elektronisk papirdisplay (EPD)
Bakgrunnsfarge
Hvit
Skjermmodus
Reflekterende
Punktavstand
0,23mm B x 0,23mm H
Diagonal skjermstørrelse
1,44" (36,57mm)
Baseproduktnummer
Visningsområde
29,31mm B x 21,98mm H