OMT50-R100-2EP-IO-V31-L
DigiKeys produktnummer
2046-OMT50-R100-2EP-IO-V31-L-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
OMT50-R100-2EP-IO-V31-L
Beskrivelse
SENSOR OPT 8-30CM DIGITAL NPN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Optiske sensorer 0,79" – 1,97" (2 – 5cm) Digital, NPN, PNP, push-pull utgang
Kategori
Utgangstype
Digital, NPN, PNP, push-pull
Produsent
Pepperl+Fuchs, Inc.
Forsyningsspenning
10V – 30V
Emballasje
Boks
Strøm - forsyning
25 mA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
10°C – 60°C
Deteksjonsavstand
0,79" – 1,97" (2 – 5cm)