PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 6.2 V 1 W ±5% Overflatemontering SOD-123FL
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD-123FL
PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PZ1AL6V2B-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.2V 1W SOD123FL
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 2 V
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
1 W
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123FL
Impedans (maks) (Zzt)
3 Ohms