PJSOT24C-03_R1_00001
DigiKeys produktnummer
3757-PJSOT24C-03_R1_00001TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
PJSOT24C-03_R1_00001
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 45.3VC SOT23
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,3V Klemme 6A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23
Kategori
Effekt - toppuls
250W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
55pF ved 1MHz (maks)
Type
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
2
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,3V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6A (8/20µs)