PJD50N10AL-AU_L2_000A1 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
På lager: 3 489
Datablad
N-kanal 100 V 6,3A (Ta), 42A (Tc) 2W (Ta), 83W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PJD50N10AL-AU_L2_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-PJD50N10AL-AU_L2_000A1TR-ND - Tape og spole (TR)
3757-PJD50N10AL-AU_L2_000A1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3757-PJD50N10AL-AU_L2_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PJD50N10AL-AU_L2_000A1
Beskrivelse
100V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE
Produsentens standard leveringstid
34 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
29 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1485 pF @ 30 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
2W (Ta), 83W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
100 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Rds på (maks) ved Id, Vgs
25mOhm ved 20A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA