BZT52-C18-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-BZT52-C18-AU_R1_000A1TR-ND - Tape og spole (TR)
3757-BZT52-C18-AU_R1_000A1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3757-BZT52-C18-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52-C18-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 410 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 14 V
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
410 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Impedans (maks) (Zzt)
50 Ohms