1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-1SMB3EZ15-AU_R1_000A1TR-ND - Tape og spole (TR)
3757-1SMB3EZ15-AU_R1_000A1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3757-1SMB3EZ15-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 3W DO214AA
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 15 V 3 W ±5% Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 nA @ 11.4 V
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
3 W
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AA (SMB)
Impedans (maks) (Zzt)
6 Ohms