HCMP06B12-M20
DigiKeys produktnummer
298-14550-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HCMP06B12-M20
Beskrivelse
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabel Klemme, Ledningssadel Svart Pilspiss, Med vinger 0,236" – 0,472" (6,00mm – 12,00mm)
Kategori
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Produsent
Panduit Corp
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
Lengde
0,748" (19,00mm)
Delestatus
Aktiv
Bredde
0,374" (9,50mm)
Type
Klemme, Ledningssadel
Høyde
0,768" (19,50mm)
Type attributter
Ribbet
Panelhullstørrelse
0,248" – 0,283" (6,30mm – 7,20mm)
åpningsstørrelse
0,236" – 0,472" (6,00mm – 12,00mm)
Paneltykkelse
0,024" – 0,118" (0,60mm – 3,00mm)