GES99F-A-C0
DigiKeys produktnummer
298-13444-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GES99F-A-C0
Beskrivelse
GROMMET EDGE SOLID PE BLACK
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kant - 100' L (30,48m) Gummitetning - kant, Fast Svart
Kategori
Panelutsparingsdimensjoner
Kant - 100' L (30,48m)
Produsent
Panduit Corp
Funksjoner
Lim, Værbestandig
Serie
Materiale
Polyetylen (PE)
Emballasje
Bulk
Farge
Svart
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94 HB
Gjennomføring, gummitetningtype
Gummitetning - kant, Fast
Holdbarhet
36 måneder
Til bruk med/relaterte produkter
Rette paneler
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Paneltykkelse
0,062" – 0,099" (1,57mm – 2,51mm)