CCS12-S8-M0
DigiKeys produktnummer
298-19653-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCS12-S8-M0
Beskrivelse
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabel Klemme, P-type Svart Festeinnretning 0,120" (3,05mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CCS12-S8-M0 Modeller
Kategori
Bredde
0,370" (9,40mm)
Produsent
Panduit Corp
Panelhullstørrelse
0,167" (4,24mm)
Emballasje
Bulk
Materialtykkelse
0,050" (1,27mm)
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-2
Type
Klemme, P-type
Funksjoner
Værbestandig
åpningsstørrelse
0,120" (3,05mm)
Skruestørrelse
#8 (M4)
Monteringstype
Festeinnretning
Midten av settet til montering i midten
0,330" (8,38mm)