EXC-28CH900U
DigiKeys produktnummer
10-EXC-28CH900UTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EXC-28CH900UCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EXC-28CH900UDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-28CH900U
Beskrivelse
CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 90 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2,5Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2,5Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Kapsling
0804 (2010 metrisk), matrise, 8 PC Pad
Impedans ved frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
130mA