EXC-28CE900U
DigiKeys produktnummer
P12975TR-ND - Tape og spole (TR)
P12975CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P12975DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-28CE900U
Beskrivelse
CMC 160MA 4LN 90 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 90 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,5Ohm
Produsent
Panasonic Industry
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Antall linjer
4
Kapsling
0804 (2010 Metric), 8-ledning
Impedans ved frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
160mA