EXC-24CK350U
DigiKeys produktnummer
10-EXC-24CK350UTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EXC-24CK350UCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EXC-24CK350UDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-24CK350U
Beskrivelse
CMC 160MA 2LN 35 OHM SMD
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 35 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Kategori
Nominell strøm (maks)
160mA
DC-motstand (DCR) (maks)
1,5Ohm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Impedans ved frekvens
35 Ohms @ 100 MHz