EXB-34V560JV
DigiKeys produktnummer
Y8560TR-ND - Tape og spole (TR)
Y8560CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Y8560DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXB-34V560JV
Beskrivelse
RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0606
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
56 Ohm ±5% 62,5mW Kraft per element Isolert 2 Motstandsnettverk matriser ±200ppm/°C 0606, konveks
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EXB-34V560JV Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Produsent
Panasonic Industry
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Kretstype
Isolert
Kapsling
0606, konveks
Motstand (Ohm)
56
Leverandørens enhetsforpakning
0606
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,063" B (1,60mm x 1,60mm)
Antall motstandere
2
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)
Antall pinner
4
Baseproduktnummer
Effekt per element
62,5mW