ERJ-3RBD3012V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-3RBD3012VTR-ND - Tape og spole (TR)
10-ERJ-3RBD3012VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-ERJ-3RBD3012VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ERJ-3RBD3012V
Beskrivelse
RES 30.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30.1 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-3RBD3012V Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)