ERJ-3RBD3012V | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ERJ-3RBD3012V |
Beskrivelse | RES 30.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 30.1 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-3RBD3012V Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200 |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,022" (0,55mm) |