ERJ-3EKF3012V
DigiKeys produktnummer
P30.1KHTR-ND - Tape og spole (TR)
P30.1KHCT-ND - Båndavsnitt (CT)
P30.1KHDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ERJ-3EKF3012V
Beskrivelse
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ERJ-3EKF3012V Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)