EEU-FM1E221
DigiKeys produktnummer
P12383-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EEU-FM1E221
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
220 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 3000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEU-FM1E221 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
665 mA @ 120 Hz
Serie
Rippelstrøm ved høy frekvens
950 mA @ 100 kHz
Emballasje
Bulk
Impedans
56 mOhms
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
3000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C