EEU-FC1E101S
DigiKeys produktnummer
P10269-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EEU-FC1E101S
Beskrivelse
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
100 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 1000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEU-FC1E101S Modeller
Kategori
Klassifiseringer
Rippelstrøm ved lav frekvens
188.5 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
290 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
350 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Nominell spenning
25 V
Høyde - sittende (maks)
0,441" (11,20mm)
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C