EEU-EB1H100SH
DigiKeys produktnummer
P19607CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P19607TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
EEU-EB1H100SH
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 50 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 5000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEU-EB1H100SH Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
27 mA @ 120 Hz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved høy frekvens
44.55 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C