EEH-ZU1V471UV
DigiKeys produktnummer
10-EEH-ZU1V471UVTR-ND - Tape og spole (TR)
10-EEH-ZU1V471UVCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-EEH-ZU1V471UVDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZU1V471UV
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 470UF 20% 35V SMD
Detaljert beskrivelse
470 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 11mOhm 4000 Hrs ved 135°C
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
750 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
5 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
470 µF
Høyde - sittende (maks)
0,516" (13,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
11mOhm
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 135°C